in

על קו הזינוק: יבנה בדרך לקפיצת מדרגה נדל"נית.

הבשלתם של פרויקטי התחדשות עירונית בסדרי גודל משמעותיים, בניית המחלף החדש בדרום העיר ותחילת עבודות לבניית שני אזורי תעסוקה בעיר, מציבים את העיר יבנה, הנמצאת בתנופת הפיתוח הגדולה בתולדותיה, כיעד נדל"ן חם.
רוצים לגור ביבנה המתחדשת? עכשיו זה הזמן, ומתחם המגורים החדש ALMOG YAVNE של קבוצת אלמוג, הוא בדיוק הפרויקט הנכון בשבילכם!

העיר יבנה בה מתגוררים כיום כ-45 אלף תושבים, צפויה לגדול באופן משמעותי ב-17 השנים הקרובות ולמנות    כ-108 אלף תושבים, כך עולה מתוכנית המתאר 2035 שהופקדה ואושרה אשתקד.
עוד מלמדת התוכנית כי במונחי יחידות דיור מדובר על תוספת מתוכננת של כ 18 אלף יחידות שייבנו בשטחי בנייה בשכונות הקיימות ובשכונות חדשות. אזור מרכז העיר יורחב, יעבור התחדשות עירונית מסיבית ויתאפיין  כאזור בעל שימושים מעורבים המיועד למסחר, תעסוקה ומגורים.

 

מרכזי תעסוקה והשקעה בדרכי גישה.

מעבר לעובדה כי נסיעה ברכבת מיבנה לתל אביב אורכת 38 דקות בלבד,  מתנהלות עבודות להקמת מחלף נוסף על כביש 4 המאפשר גישה קלה אל השכונות הדרומיות של העיר ומהן. המחלף צפוי להפחית את נפחי התנועה גם בתוך העיר.

עוד בתוכניות, שני אזורי תעסוקה נרחבים יוקמו בסמוך לשתי תחנות הרכבת בעיר ובסך הכל מדובר על שטח של כ-1.144 מיליון מ"ר באזורי התעסוקה הקיימים ובמסגרת תוספת שטחי פיתוח חדשים.

יבנה הוותיקה מתחדשת

בשכונות הוותיקות של העיר, מקדמת העירייה תוכניות לבינוי־פינוי, וכ־3,000 דירות חדשות יחליפו את השיכונים הישנים. מחירי הדירות ההולכים ומאמירים בעיר יוסיפו לטפס גם בשנת 2018, כך עולה מבדיקה שערכה שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין וזאת בין היתר, הודות להבשלתם של פרויקטי התחדשות עירונית אלו אשר ילוו בפיתוח מקביל של שטחי ציבור, תשתיות שכונתיות ומבני ציבור.

 

ראש עיריית יבנה צבי גוב ארי, איציק אמסלם יו"ר קבוצת אלמוג ויקי אמסלם מנכ"ל קבוצת אלמוג  בטקס הנחת אבן הפינה – פרויקט ALMOG YAVNE

 

בדיוק במיקום המושלם –  פרויקט ALMOG YAVNE

אחד הפרויקטים הבולטים בעיר, במיקום אסטרטגי בקרבת הכניסה הצפון-מזרחית ליבנה, לאורך רחוב החרמון הינו ALMOG YAVNE  – קומפלקס של חמישה מגדלי מגורים מרשימים, המביא, לראשונה, את סגנון החיים במגדלים אל יבנה הוותיקה והפסטרולית.

מיקום הפרויקט מבטיח נגישות מיידית לצירי תחבורה הראשיים של גוש דן (כביש 42, כביש 4, כביש 431) וכן  נוף כפרי פסטורלי הצופה לשטחים החקלאיים בסביבה, ממנו יהנו מרבית הדירות.

ALMOG YAVNE מציע תמהיל מגוון של יחידות דיור אקסקלוסיביות הכולל דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים וכן דירות פנטהאוז ומיני פנטהאוז. הדירות כולן נהנות מחניה תת קרקעית פרטית ומאובזרות במפרט מותגים יוקרתי .

 

 

ALMOG YAVNE מגדלי יוקרה בשכונת יבנה החדשה

 

לדברי רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג: "העיר יבנה, נהנית בעשור האחרון מתקופת פריחה נדלנ"ית. ההגירה החיובית, והאוכלוסייה הצעירה שהתאכלסה בשכונות החדשות, תרמה באופן טבעי להתפתחותה והתחדשותה של העיר, בתחומים נוספים כמו תשתיות, תחבורה, מסחר חינוך ותעסוקה.
יבנה מהווה היום אלטרנטיבה ראויה למשפחות מאזור השפלה, שמעוניינות להתגורר בעיר איכותית, עם נגישות גבוהה למרכז הארץ, שמחירי הדירות בה (יחסית לערים בסביבתה) עדיין אטרקטיביים.
יבנה עוברת תהליך שמזכיר מאוד את מה שחוותה באר-יעקב לפני עשור. מיישוב מנומנם הפכה באר-יעקב ליישוב אטרקטיבי, שמשך אליו אוכלוסייה איכותית גם ממרכז הארץ ובכך הואצה התפתחות היישוב בכל הפרמטרים. מי שישכיל לרכוש דירה ביבנה היום, אין ספק, שישביח משמעותית את הנכס שלו בשנים הבאות."

לפרטים נוספים על הפרויקט:


אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by Ariel

אביב של התחדשות – פנאי

השיחה הזוגית שכל משקיע נדל"ן חייב לעשות עכשיו