in

לפתוח חלום אל הים התיכון

מסתבר שאין גיל להגשמת חלומות, פגשנו לקפה, מול נוף עוצר נשימה של רצועה אין סופית של ים כחול, את הזוג בשנות ה 50 לחייהם, שהחליטו להגשים חלום ישן ולרכוש דירה אל מול הים.
האמת, לא רצינו לסיים את הראיון ולעזוב את המקום, אז הנה כמה שאלות ששאלנו כדי להבין איך זה מרגיש כשיש לך "חתיכה פרטית" של הכחול כחול הזה מכל החלונות בבית שלך.

שאלה ראשונה ששיגרנו לזוג: מדוע בחרתם לרכוש דירה ליד הים?

הבעל, מהנדס מכונות בעברו, משיב ללא היסוס: "אני אוהב מאוד את הים, תמיד אהבתי, הוא עושה לי שקט. להתעורר בבוקר ולראות את הנוף הזה עושה אותי מאושר". האשה, מורה בשנת שבתון, מהנהנת ומוסיפה: "זה סוג אחר של אושר, שונה מהאושר שחשנו בעבר בבית עם הילדים, כאילו אין לו גבולות. התחושה הזאת כשמסיתים בבוקר את הוילון, היא של רוגע, הרמוניה עם הטבע שמרוממת את הנפש… דבר שלא היינו מבינים אם היו מספרים לנו, עד שעברנו לכאן בעצמינו"

כזוג שגר בעבר בשכונה מבוקשת בהרצליה, מדוע המעבר לנתניה?

"אני אוהב את נתניה, בעבר התגוררנו בהרצליה בבית פרטי, הילדים גדלו ועזבו את הקו, ורצינו דירה בבניין משותף. כל הענין הזה של שתי קומות וחצר גדולה לתחזק כבר לא התאים לנו.

באחד מסופי השבוע יצאנו לטייל בנתניה השכנה, וגילינו עולם ומלואו: טיילת מדהימה, חופים מן היפים בארץ, איזורי בילוי ושפע מסעדות מצויינות, כל דרום העיר ממש מתפתח, קניונים, פארקים, פינות חמד והכל קרוב!  גם נשארנו קרובים לילדים שנותרו בהרצליה וגם שידרגנו בגדול את איכות החיים שלנו בבניין החדש והמרשים אליו עברנו".

 

האם גרתם בעבר ליד הים?

"המגורים ליד הים היו תמיד חלום שלא מומש, איכשהו תמיד נכנסו שיקולים אחרים שגרמו לנו להתפשר ולוותר על זה", אומרת האישה ומוסיפה בחיוך עם מבט אל הנוף: "עכשיו נפצה את עצמינו על השנים שהחמצנו ובאמת עכשיו אנחנו מבינים מה החמצנו"..

 השניים מתגוררים בפרויקט הייחודי "פנורמיק" של חברת נבו הותיקה, הנושק אל חוף ימה של נתניה ובו מראה פנורמי נדיר של 180 מעלות בקו ראשון לים מהסלון ומחדר השינה. שאלנו אותם:

איך הגעתם לפרויקט פנורמיק?

"באותו סוף שבוע בנתניה התארחנו במלון כרמל ומאוד אהבנו את הסביבה. כשטיילנו בשבת בבוקר, מאוד מצאה חן בעיננו השכונה והיא גם ממוקמת באזור שמאוד נח מבחינתנו.
כאשר נפגשנו עם אנשי המכירות של נבו מאוד אהבנו את התכנון של הדירה את המפרט המאוד משודרג שהציעו גם בדירה וגם בבניין עצמו וכמובן – הנוף שבא כחלק אינטגרלי מן המפרט".

לפני שקבענו פגישה, קראנו על חברת נבו שהיא החברה היזמית בפרויקט, וגילינו שמדובר בחברה מאוד וותיקה בעיר וראינו מפרויקטים קודמים שהם עושים עבודה נהדרת."

 

והאם אכן לגור כאן, עונה לכם על הציפיות?

"אנחנו מתגוררים כאן כבר מספר חודשים, הינו בין הראשונים שנכנסו לבניין, עם תחילת האכלוס.
אין ספק שהחיים כאן עושים את ההבדל! גם הילדים שבהתחלה לא הבינו למה בחרנו לעזוב את הוילה בה גדלו בהרצליה ולעבור לעיר אחרת די מהר הבינו את "השגעון" שלנו להגשים את החלום ולגור מול הים וממש שמחים לבוא לכאן כל פעם לבקר".

 

האם תמליצו למי שישאל, לבוא לגור בפנורמיק?
"נו בוודאי איך לא? "

תכלס רק מכמה שעות של שיחה נעימה אצלהם בדירה, גם אנחנו חושבים ככה…

 

 


מלאו פרטים

אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by Ariel

השיחה הזוגית שכל משקיע נדל"ן חייב לעשות עכשיו

כשזה מגיע להשקעות בנדל"ן, הכל עניין של זיהו הזדמנויות בזמן