in ,

כשזה מגיע להשקעות בנדל"ן, הכל עניין של זיהו הזדמנויות בזמן

לכל אחד מאיתנו יש את החבר הזה עם סיפור ההחמצה הידוע. לא החמצה בכדורגל עם החבר'ה של חמישי בערב, או החמצה במובן של הבחורה המושלמת ההיא שהוא היה חייב לגשת אליה אבל השתפן. סיפור ההחמצה בנדל"ן. אתם יודעים, איזה פרויקט דירות גדול שלפני כמה שנים הוא יכול היה לקנות בו דירה חדשה בסכום שהיום בקושי קונים בו איזה ג'יפון מאובזר. רק שהוא התלבט והתלבט, ובסוף תקע את הכסף שלו באיזה פק"מ זוחל, ועכשיו הוא רק נכנס אחת לחודש לאינטרנט כדי לבדוק (ואז להתבאס) מכמה שהדירה שהיתה צריכה להיות שלו שווה כעת.

העניין הוא שלרובינו יש גם את החבר השני. זה שזיהה כבר מזמן את שוק הנדל"ן כאחד "הבאנקרים" הכי גדולים של עולם ההשקעות הישראלי, וספציפית את כל אזור דרום תל אביב. אבל ההבדל בין שני החברים האלה הוא לא רק ההזדמנות ההיא שהוחמצה או מומשה בהצלחה לפני כמה שנים. ההבדל ביניהם הוא שהמשקיען החכם מצליח למצוא הזדמנויות טובה לתשואה בטוחה בשוק הנדל"ן גם אחרי שכבר נראה שאזור דרום העיר כבר הגיע כמעט למיצוי המקסימלי שלו. מה יעשה המשקיען החכם הזה? ובכן, יתעניין למשל בפרויקט החדש שנקרא  'ידידיה פרנקל 65-67'

אנחנו בעצם מדברים כאן על שני מבנים עם 48 דירות, שהולכים ונבנים בפינה אסטרטגית של דרום העיר, על רחוב רומנטי ושיקי במיוחד.

הרחוב הרומנטי והשיקי שמזכיר את תל אביב הקטנה של פעם- ידידה פרנקל

אפילו כזה שקצת מעלה בדעתך את תל אביב הקטנה של פעם. פשוט פועל יוצא של תנופת הפיתוח האדירה שממנה נהנה האזור כולו. ועכשיו מגיע החלק הבאמת מגניב: המחירים שם מתחילים ב-1.89 מיליון שקלים – תעריף מאוד אטרקטיבי ביחס למחירים באזור.

רוצה להשקיע בנדל"ן עם תשואה בטוחה? עכשיו אפשר >>>

אגב, כדי לחזות מראש את התשואה שיניבו המשקיעים שירכשו דירות בפרויקט הזה, מספיק לעשות מעט שיעורי בית. המשקיעים השקדנים יגלו די מהר קו השקעת נדל"ן שהתחיל לפני כמעט שני עשורים באזור יפו, ומאז התקדם בעקביות מזרחה, דרך פלורנטין, הרצל, ואז שבר קצת צפונה לכיוון גן החשמל. המכנה המשותף לכל המתחמים שהרגע הוזכרו כאן הוא שהמחיר של דירות החדשות שנבנו שם כבר מסתובב באזור של 2.8 עד 3 מיליון שקלים, בזמן שבפרויקט 'ידידיה פרנקל 65-67' חותכים כאמור מהמחיר הזה כמעט מיליון שקלים.

מה עוד צריך לדעת? אה כן, שכמו רוב הפרויקטים המעניינים בדרום ת"א גם בפרויקט הזה מדובר בפורמט של קבוצת רכישה, מה שמאפשר למשקיעים לקנות דירה ב-15% מתחת למחיר השוק. בנוסף, החברה שמנהלת את הפרויקט – Ewave Nadlan– כבר עשתה לעצמה שם של אחת השחקניות המובילות בתחום בכלל, ובאזור תל אביב בפרט, מה שמתבטא במשהו כמו 600 דירות שכבר הוקמו ונמסרו לדיירים. בקיצור, לכם רק נשאר להחליט לאיזה סוג אתם משתייכים: אלה שמספרים שוב ושוב על ההזדמנות ההיא שהוחמצה, או אלה שיודעים לא לפספס את ההזדמנות הבאה שמתגלגלת לפתחם.

נמאס לכם שרק אחרים מרוויחים מנדל"ן? עכשיו תורכם>>>

 

 


מחפשים השקעה באזור מבטיח? מלאו פרטים

אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by Ariel

לפתוח חלום אל הים התיכון

כשמיקום ועיתוי נפגשים