in ,

השיחה הזוגית שכל משקיע נדל"ן חייב לעשות עכשיו

 דורון: את יודעת? חשבתי קצת על מה שדיברנו שלשום במסעדה…

תמי: קצת? אתה חושב רק על זה מאז..

דורון: די נו, אל תגזימי, חשבתי גם על דברים אחרים.

תמי: נו באמת, אחרי עשרים שנות נישואין אני כבר יודעת מה עובר לך בראש גם אם כלום לא יוצא לך מהפה.

דורון: כן, אה. אני פשוט חושב שמצאתי פרויקט מגורים בתל אביב שמתאים בול להשקעה שאנחנו מחפשים לעשות, ולא בא לי לפספס את זה.

תמי: נו, ספר לי.

דורון: הפרויקט הזה נקרא 'ידידיה פרנקל 65-67'. זה בעצם שני מבנים עם 48 דירות. יש שם דירות 3 חדרים עם 50-55 מ"ר ומרפסות של 6-11 מ"ר, דירות 4 חדרים של 77 מ"ר + מרפסות של 8 מ"ר, ועוד דירות גן ופנטהאוז. כמובן שלכל דירה יש אופציה של תוספת חנייה ומחסן לפי בחירה, ואת יודעת מה הכי טוב? שהמחירים שם מתחילים ב-1.89 מיליון שקלים, שזה מאוד אטרקטיבי ביחס למחירים באזור. רק בשבועיים האחרונים כבר שני חברים מהעבודה  דיברו איתי על הפרויקט הזה, ונראה לי שכדאי לבדוק אותו ברצינות.

תמי: אוקיי. תשמע זה יכול להיות מעניין. אבל לא אמרת לי לפני כמה חודשים שכל האזור הזה של פלורנטין כבר די מיצה את עצמו מבחינת התשואה למשקיעים?

רוצה להשקיע בנדל"ן עם תשואה בטוחה? עכשיו אפשר >>>

דורון: המרכז של פלורנטין כנראה שכן, אבל הפרויקט הזה נמצא קצת מזרחה משם. הסתכלתי על האזורים הכי טובים להשקעה בשני העשורים האחרונים ושמתי לב שיש קו שזז באופן רצוף מכיוון יפו, כל הזמן מזרחה. את יודעת, יפו, פלורנטין, הרצל כל הדרך לאזור שוק העלייה. עכשיו, כולם יודעים שנדל"ן בתל אביב זה באנקר שאי אפשר ליפול איתו, ודרום ת"א ספציפית זה כבר שנים האזור הכי אטרקטיבי לנדל"ן בישראל. תראי מה קורה כמה מאות מטרים משם באזור גן החשמל, שלא לדבר על טיפה צפונה יותר לכיוון רוטשילד ששם המחירים למ"ר הם כבר כמעט כפול מהמחירים בפרויקט הזה של 'ידידיה פרנקל'. חוץ מזה, דירה בלוקיישן כזה משאירה לנו את כל האופציות פתוחות. אמנם עמיתי רק עכשיו התגייס, אבל בעוד כמה שנים, אחרי שישתחרר וירצה ללכת ללמוד משהו – דירה במיקום הזה היא בערך הכי טוב שצעירים בגילו יכולים לקבל. אולי בסוף נחליט בכלל שאנחנו עוברים לגור שם מתי שבא לנו. מדירה להשקעה היא יכולה בכלל להפוך לקן הפרטי שלנו. פשוט נמכור את כל הבית הגדול והמתרוקן הזה, ונלך לגור קרוב לאיפה שראית אותי בפעם הראשונה ורבת עם החברות שלך מי תתחיל איתי קודם.

תמי: כן, ממש, אני זאת שרדפה אחרייך. טוב, זה באמת נשמע מבטיח, אבל בדקת מה קורה עם כל השכונה שמסביב לפרויקט?

דורון: את תתאהבי בזה בשנייה שתראי את זה. הרחוב עצמו רומנטי, צעיר ושיקי, ממש מזכיר את תל אביב הקטנה של פעם. בתכל'ס כל האזור שם בתנופת פיתוח אדירה. ואני לא אתפלא אם משקיעים לא יגורו שם בסוף בעצמם.

הרחוב הרומנטי והשיקי שמזכיר את תל אביב הקטנה של פעם- ידידה פרנקל

תמי: אה רגע, זה בטח קבוצת רכישה, לא?

דורון: את יודעת איך זה, רוב הפרויקטים המעניינים בדרום ת"א הם במסגרת קבוצת רכישה. זה כמעט בלתי אפשרי לרכוש דירה חדשה באזור הזה בדרך אחרת. מה שכן, זה עדיין מאפשר לך לקנות דירה ב-15% מתחת למחיר השוק, ואני במקרה מכיר טוב את החברה שמנהלת את הפרויקט הזה. קוראים להם Ewave Nadlan, הם יזמים לכל דבר ובין היתר גם מתמחים בקבוצות רכישה

ורק בתל אביב הם כבר אחראים לאיזה 600 דירות.

תמי: אוקיי, הצלחת לסקרן אותי. בוא נקפוץ לאזור אחה״צ, גם ככה אני כבר מלא זמן רוצה לעשות סיבוב טעימות בשוק לוינסקי

דורון: נו מעולה, זה דקה מהפרויקט וגם המשרדים של Ewave Nadlan נמצאים שם ליד במתחם קסטיאל

תמי: מאמי בסוף עוד נחזור להיות תל אביביים…

 

נמאס לכם שרק אחרים מרוויחים מנדל"ן? עכשיו תורכם>>>

 

 


מחפשים השקעה באזור מבטיח? מלאו פרטים

אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by Ariel

על קו הזינוק: יבנה בדרך לקפיצת מדרגה נדל"נית.

לפתוח חלום אל הים התיכון