in ,

המלצת השף למשקיעים: WEM LONDON מגדל המגורים היוקרתי של קבוצת קנדה ישראל בלוקיישן מבוקש בבירה הבריטית.

בזמן שהפאונד בשפל היסטורי, קבוצת קנדה ישראל משווקת את WEM LONDON – פרויקט רחב היקף הנבנה בהשקעה כוללת של כחצי מיליארד שקל בשכונת וומבלי המתחדשת בלונדון.

משקיעים, שימו לב לחלון הזדמנויות שלא יחזור: תחזית עליית ערך של עשרות אחוזים בשנים הקרובות, דירות להשקעה החל מ 1,280,000 ₪ בלבד!

 

מלבד השף אסף גרניט, הפרזנטור שנבחר להציג את הפרויקט וממליץ לקחת את הצ'אנס שמציעה לנו לונדון,
Douglas Melbourne  תושב השכונה ב-30 השנים האחרונות, ממליץ על וומבלי  באתר QUORA האמריקני:  "אני חייב לומר כי בוומבלי יש את כל האלמנטים הנדרשים לאיכות חיים העולים בדעתי: מרכולים, איקאה, ווילקינסונס (ה.ע. רשת הדומה לאייס קנה ובנה (, אצטדיון וומבלי, קניונים ומרכזים מסחריים, בתי קולנוע, מרכז לשעות הפנאי,  תחרויות הגמר של התוכנית X Factor, מבני משרדים, מגוון אפשרויות תחבורה, פארקים, מוסדות חינוך מצוינים לרבות בית הספר הצרפתי הבינ"ל ושפע מסעדות". עוד הוא מוסיף: "ממרבית האזורים בוומבלי תיהנו מהנוף אל האצטדיון וממיקום מצוין המציע נגישות למרכז לונדון, לוטון או שדה התעופה הית'רו תוך 35 דקות"

עופר פלדמן, מקבוצת קנדה ישראל מציין כי: "מי שמכיר אותנו לאורך השנים, יודע שאנחנו עובדים רק עם 'סופר פריים סיטי: אין ספקולציות, אין הבטחות לתשואות לא ריאליות. כשבוחרים יעד השקעה במיקום שהוא אחד המבוקשים ביותר בעולם עם תנופת פיתוח מטורפת, אי אפשר לטעות".

ואכן וומבלי הוא רובע לונדוני אופנתי, מגוון ותוסס המושך אליו המוני צעירים  ונמצא בתנופת התחדשות.
בינואר  2015 התקבלה תוכנית מתאר מקיפה לאזור: Wembley Area Action Plan – WAAP  ובה מפורט מתאר התפתחות השכונה הצפוי לשלביו עד שנת 2030 הכולל היבטי תחבורה, תרבות, תעסוקה ופיתוח.

הנתונים מצביעים לכיוון ברור: מדובר בהזדמנות להשקעה המגלמת פוטנציאל תשואה של עשרות אחוזים בשנים הקרובות.

20 קומות, 440 דירות, תחנת רכבת צמודה ונוף אל אצטדיון אייקוני.

WEM, מגדל המשרדים שרכשה קנדה ישראל, אותו תסב למגדל מגורים יוקרתי בהשקעה כוללת של כחצי מיליארד שקל, ממוקם בסמוך לאצטדיון וומבלי הידוע ובמרחק נסיעה של כחצי שעה באנדרגראונד ממרכז לונדון. זהו מגדל המגורים היחידי באזור וב-20 קומותיו ייבנו 440 דירות קטנות עם ביקוש גדול וכן מרחבים ציבוריים ותוספות רבות עבור הצעירים הצפויים לאכלסו.

הדמיית דירה בפרויקט – תכנון מוקפד ותאורה טבעית עוצמתית

הדמיית פרויקט WEM – המגדל היחיד בכל האזור

כל הנסיבות מובילות לוומבלי:  5 גורמים לכדאיות ולרווחיות! 

האנליסטים של קנדה ישראל מסכמים עבור המשקיעים את חמשת הסיבות העיקריות לתחזיות הרווח הגדולות:

  1. מחירי הנדל"ן באזור במגמת עלייה: בשנים האחרונות האמירו מחירי הנדל"ן בוומבלי ב-34%, ומומחי הנדל"ן צופים עלייה נוספת של עשרות אחוזים גם בשנים הבאות.
  2. ברקזיט! המטבע האנגלי בשפל היסטורי: מאז ההצבעה על הברקזיט, הולך הפאונד הבריטי ונחלש מול סל המטבעות ומול השקל – עבור המשקיע הישראלי, מדובר בנכסים בעיר המבוקשת בעולם במחירים זולים יותר מתמיד.
  3. דמי שכירות גבוהים: הדירות הייחודיות הנהנות מתכנון אופטימלי ומוקפד לרבות תאורה יוצאת דופן ונוף מרהיב למרחקים, מגלמות רווח מקסימלי עבור המשקיעים.  השירותים הנלווים במגדל, כמו חדר הכושר והחללים הציבוריים הנרחבים, צפויים למצב את הדירות כאטרקטיביות אף יותר ובכך למשוך שוכרים יציבים.
  4. מימון בתנאים אטרקטיביים: קנדה ישראל מציעה תנאי מימון של 50%ממחיר הדירה. המשמעות עבור המשקיע: צפי לרווח גדול מאוד על ההון העצמי הנדרש לרכישת דירה.
  5. מחירים נמוכים ותשואות גבוהות: מחיר דירת חדר במגדל WEM מתחיל מכ-300 אלף פאונד.
    על פי סקר של חברת CBRE בלונדון, דמי השכירות לדירות סטודיו בפרויקטים חדשים בסביבה, נעות בין 1,300 עד 1,400 פאונד בחודש. לדברי עופר פלדמן: "עם פרמיה והערכים הנוספים של מגדל WEM אנו צופים שנשבור שיא גם בתחום הזה ".

"העיר המדהימה הזו נותנת לכם עכשיו הזדמנות, קחו אותה!" אומר השף אסף גרניט ומוסיף: "לונדון לא חיכתה לי כי לא נתתי לה לחכות". אכן, "מדובר בחלון הזדמנויות היסטורי. מי שיקנה דירה בפרויקט ייהנה מפוטנציאל אדיר של תשואה בשנים הקרובות", מסכם עופר פלדמן.

מעוניין בפרטים נוספים על פרויקט WEM?

אופס! לא הצלחנו לאתר את הטופס שלך

מה את/ה חושב/ת?

1 point
Upvote Downvote

Written by עורך ראשי

5 הכללים של מנהלי הכספים להתנהלות במט"ח – שיכולים להועיל לכל סוגי העסקים

חניה בפסח