in

4 מלכודות שתצטרך להתחמק מהן כדי להנות מהמונדיאל

זה קורה כל ארבע שנים. שזה טוב, כי אין לך באמת כושר למשהו בתדירות גבוהה יותר. בכל העולם אוהדי כדורגל ייצמדו למסכים כדי לצפות בפרק נוסף של היסטוריית ספורט בהתהוות, ועבור 32 עמים ברחבי הגלובוס טורניר של 4 שבועות ברוסיה עשוי לקבוע את מדד הגאווה הלאומי. במונדיאל הזה, כמו בכל מונדיאל, יהיו דרמות ענקיות, תמונות שייצרבו בזיכרון, שדרנים שיבכו בשידור, ושחקנים שיבכו בראיון. אתה, כמו תמיד, תרצה לצפות בכל זה כמה שיותר. בשביל זה תצטרך לדלג באלגנטיות מעל לארבע המלכודות האלה: 

החבר המתלהב. החבר הזה שלך אוהב כדורגל, אין ספק בכלל. רק שהוא בניגוד אליך הצליח לפתח חיבה מוגזמת גם לכל מה שמסביב. ולכן, חודש המונדיאל הוא התזמון הקלאסי בשבילו להפציע שוב עם איזה רעיון גרוע שיהרוס לך משחק עם פוטנציאל ענק. ואתה, שגם ככה מתבאס שאתם כבר לא ממש מתראים אחד עם השני כמו פעם,

 עלול לזרום איתו, ושם מתחילות הצרות. כי מפה לשם אתה פתאום מוצא את עצמך באיזה בית קפה שמנסה לשחק אותה פאב ספורט, בעיצומו של קרב נגד עוד עשרות חובבי כדורגל על כל אינץ' ממסך המקרן המטושטש שפתחו שם כדי לפתות

חלשי אופי כמוך. אה, וכמובן שכדי ממש לבאס אותך עד הסוף,

 זה יהיה המשחק שייגרר להארכה אחרי 120 דקות משעממות פחד.

המקלחות של הילדים. יש המון דברים שגילית על החיים מאז שהתחלת להתרבות, אבל אם יש משהו שלמדת היטב על בשרך, זה שאין כמו מונדיאל שמשוחק במזרח הרחוק או בצפון אמריקה. למה? כי בגלל הפרשי השעות המשחקים בלוקיישנים האלה משוחקים לפעמים בשעות בהן אתה חופשי יחסית כמו 22:00 בלילה, ולא באיזה 18:00 בערב. לא, כי עם כל הכבוד לחגיגת הכדורגל שחוזרת לחייך רק אחת לארבע שנים, יש פה איזה זאטוט או שניים שצריכים לפגוש סבון בדחיפות, ואולי גם לברר מה חדש אצל דורה ודייגו. אז כן, פעם או פעמיים תצליח אולי לראות איזה מחצית רצופה, אבל חודש שלם של כדורגל הסיפור הזה לא יחזיק.

שדרג את עצמך עוד לפני בעיטת הפתיחה. כאן תוודא את זה>>>

החבר'ה מהמשרד. מתישהו מישהו שעובד כמה מטרים ממך יציע צפייה משותפת באחד המשחקים, ואפילו ישכנע את מי שצריך במשאבי אנוש לעשות מזה סוג של אירוע חברה. הבעיה? ובכן, איך שאתה בדרך כלל מתנהג כשאתה צופה בכדורגל. אתה יודע, כולל הקטע של 'לברך' את השופטים, לרדת על הגרוע ההוא שהצליח להחטיא ממטר, וכל הפירורים של הגרעינים על החולצה. חוץ מזה, לך תעקוב אחר מס' הקרנות במשחק כדי לבדוק אם לטופס הווינר שלך עדיין תקומה, בזמן שהנודניק ההוא מהשיווק אוכל לך את הראש על איזה קמפיין מגניב שהוא הולך להציע להנהלה.

הממיר עם ההצתה המאוחרת. בוא נגיד שהתכוננת למונדיאל הזה הכי טוב שיש. פינית לעצמך דממת אלחוט בזמן המשחקים, סירבת באלגנטיות להצעות של החברים לראות את המשחק בעוד לוקיישן חוץ מהסלון שלך, והצלחת אפילו להתחמק מהניג'וס המשרדי המסורתי. עדיין נשאר לך לוודא שאתה צופה בטלוויזיה שמחוברת לספק התוכן הנכון.

כי אם לא,

כנראה שבמקום מונדיאל יהיה לך מונדיליי, תודות ל-דיליי המעצבן שמזוהה עם ספקיות הטלוויזיה שמתבססות על שידור אינטרנטי. במקרה כזה, מה שתגלה בפועל זה שאת רוב הגולים והאירועים המשמעותיים במונדיאל הזה אתה רואה רק אחרי שכל השכנים שלך כבר ראו (והגיבו בצעקות), או אחרי שאתה מעיף מבט לסלולרי שלך כדי לגלות על מה ולמה קיבלת הודעת פוש מאחד מאתרי הספורט. לשמחתך, מהמלכודת הזאת אפשר להתחמק די בקלות: בתור התחלה, הדיליי המעצבן הזה קיים רק בספקי טלוויזיה שמזרימים תוכן באמצעות רשת האינטרנט. ממירים אחרים, כמו ה-Fiber של הוט למשל, עדיין יספקו לך צפייה באיכות שידור של 4K. אגב, מי שיחזיק בסלון את הממיר הזה יהנה גם מפליקציית sport master. כן, בדיוק, ההיא שמזרימה למסך שלך בזמן אמת נתונים סטטיסטיים ועדכוני מונדיאל אחרים. במילים אחרות, אתה לא חייב לשמור על כושר משחק, ולא לעשות חימום מסביב לקווים. רק לוודא שאתה מגיע לטורניר הזה הכי מוכן שיש. עם השלט הנכון ביד.

רוצים ליהנות מחוויית הצפייה המושלמת? כנסו הנה

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by עורך ראשי

תקוע בפקקים? תתקדם… לא רחוק מחכה לך עתיד ירוק.

5 הדברים הכי מגניבים שהגיעו לכאן מאמריקה