in

חמישה מקרים בהם אסור לכם להסתפק בפחות מהדבר האמיתי

 

על הבר

שלא תבינו לא נכון: אתם ממש לא חייבים לבקש מהברמן שלכם רק יין מבעבע מחבל שמפיין או סינגל מאלט מבוגר מספיק בשביל להתגייס לצבא. רק שאם כבר הלכתם על משהו יותר מתוחכם מהבירה שיש כרגע בחבית, כדאי לזכור שבאלכוהול התחליפים הזולים של הערב יכולים להפוך למיגרנות המסויטות של מחר בבוקר. אז כן, גם אלכוהול זול יכול להיות טוב, אבל אלכוהול זול בתחפושת של אלכוהול יקר זה מקרה קלאסי של התפשרות שאסור לעשות.

על הקיר

עד לפני כמה שנים, האפשרות לשדרג את חווית המגורים עם מערכת בית חכם, היתה שמורה רק ליחידי סגולה שהיו מוכנים להשקיע בסיפור הזה את הסכומים האדירים הנדרשים. מפה לשם, יחד עם ההתקדמות הטכנולוגית, גם תגי המחיר הפכו קלים יותר לעיכול, אבל בסיפור הזה סוגיית הכסף היא לא חזות הכל. כי כשמדובר במערכת שאחראית על פתחי הכניסה לבית, הגלאים השונים ועוד פיצ'רים שקשורים לביטחון האישי שלכם, כדאי מאוד שלא להתפשר וללכת על המוצר הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

מתחת לראש

נסיעות עבודה לחו"ל הן לפעמים הזדמנות טובה לנשום קצת אוויר אחר, אבל כשלוח הזמנים צפוף ותובעני, כל הסיפור עלול להרגיש פשוט כמו משימה שצריך לצלוח בצורה האופטימלית, למרות כל הקשיים. אז על כיסי האוויר בגובה 30 אלף רגל ועל התור בשדה התעופה אמנם אין לנו שליטה, אבל כדאי לפחות לעשות את המקסימום כדי להגיע רענן יותר לפגישה המתוכננת, למצגת שעליה שקדתם או לכנס שבשבילו עליתם על מטוס. איך? פשוט הזמינו מראש את המלון המפנק ביותר בסביבה, ואל תסתפקו באפשרות האוטומטית או הבנאלית ביותר. אם תעשו את זה תגלו את מה שיודע כל מי שעשה טירונות צה"לית: לפעמים מקלחת ממש מפנקת שווה אפילו יותר מעוד שעתיים של שינה.

מול העיניים

מכירים את התפיסה לפיה בעולם של טלפונים חכמים עתירי פיקסלים, לא ממש צריך להחזיק בבית מצלמה ייעודית. ובכן, זה כנראה רק בגלל שאף פעם לא צמצמתם עין מכוונת מאחורי מצלמת SLR אמיתית. יש כמה יצרניות מובילות, וטווח מחירים רחב יותר מהעדשה שבקצה המצלמה, כך שהמלצות על דגמים ספציפיים פחות רלוונטיות כאן – אבל בשביל האירועים הבאמת חשובים, לטובת הרגעים שאתם באמת רוצים לתעד בצורה הטובה ביותר – חבל להתפשר על מצלמה שיכולה להפסיק לצלם במקרה של שיחה נכנסת.

מאחורי ההגה

תמיד חלמתם שיהיה לכם ג'יפ? אוקיי, הגיוני לגמרי. תנוחת הישיבה הגבוהה, האפשרות להחליף את האספלט בכמה סלעים גדולים שמתחת לגלגלים שלכם הופכים לאבנים קטנות, תחושת החופש וההרפתקנות שהפורמט המוטורי הזה מוציא מכם. כדי להשיג את כל זה, חייבים ג'יפ. אבל כדי להשיג את כל זה בצורה הכי אמיתית, חייבים Jeep. נכון, המון אנשים מעזים לומר שהם נוהגים בג'יפ, בזמן שהם נוהגים במשהו שדומה, או קצת מזכיר, או כמעט כמו האורגינל. כי בסופו של יום אין תחליף לתוצרת ולמורשת של היצרנית האמריקנית. אין תחליף ליכולות השטח האמיתיות, לאיכות החומרים, לאבזור האייקוני שמשתלב בצורה מושלמת עם הפיתוחים הטכנולוגיים, כמו שהם באים ליד ביטוח ב-Compass החדש של Jeep. אין תחליף לדבר האמיתי.

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by עורך ראשי

5 הדברים הכי מגניבים שהגיעו לכאן מאמריקה

כמה שווה לכם החינוך של הילדים