in

סוף סוף מצאתי פתרון לטיפול בהתקרחות

לכל אחד יש משהו שמפריע לו במראה החיצוני, זה טבע האדם. לא תמיד אנחנו יודעים שהפתרון נמצא בהישג יד, כל כך קרוב, זמין ונוח. מני, בעלי, הוא לא אחד שנוטה לדבר הרבה, אבל על השינוי שעשה בחיינו מכשיר אחד קטן, כולם צריכים לדעת. איך הכול התחיל? בפגישה עם חברה בבית קפה, באמצע החיים ואישה אחת (אני) שלא וויתרה. אם זה עבד עבורו, זה בטוח יעבוד גם עבורכם.

בפעם הראשונה שהבחנתי כי שערו של בעלי דליל יותר ממה שהיה בעבר, לא ייחסתי לכך חשיבות. אחרי הכול, אף אחד מאיתנו לא נראה כמו שהוא נראה בגיל 20 וגם הוא משלים עם לא מעט שינויים בגוף שעבר לידות ועליות.

אחר כך הייתה הפעם הזו שהוא שאל, בחיוך מבויש, אם לדעתי צריך לעשות עם זה משהו ובכלל מה פתאום מתחילים לראות את הפדחת בשלב כל כך מוקדם.

האמת, עד אותו רגע לא חשבתי בכלל על האפשרות שאפשר לעשות עם זה משהו. גברים מגיעים לגיל מסוים, חלקם אפילו מוקדם יותר ומתחילים לאבד שיער. "חוץ מזה" אמרתי לאחר יד "עם המטר שמונים שלך, מי בכלל שם לב מה קורה בפדחת"

"את ממש טועה" היא הגיבה בעיניים בורקות כשסיפרתי במפגש החודשי שלנו, על הדאגה של החצי השני.
"התקרחות, נשירת שיער זו תופעה מאוד נפוצה בעולם המערבי, מיליארדי גברים ונשים סובלים ממנה ותאמיני לי, לא היית רוצה להיות זו שקמה כל בוקר עם שיער על הכרית , לחשוב איך את מסתירה, ללכת אסוף שלא יראו כמה זה דליל."

"לא, לא, בטח. " שלחתי מבט נמהר אל עבר הקוקו המתוח שלה "לא ידעתי שזה גם אצל נשים, חשבתי שרק גברים, בגיל מסוים, את יודעת." השפלתי מבט וערבבתי את הקפה.

"ממש לא רק גברים. נכון, אצלם זה יכול להתחיל בגיל צעיר יותר, סביב 25,30 ואצל נשים יותר מאוחר, אבל זו בעיה של שני המינים.  אחר הכול" היא המשיכה בלהט "מחקרים מראים שהסיבה העיקרית לאובן שיער, היא רגישות זקיקי השיער להורמון שנקרא הדיהידרו-טסטוסטרון והוא אינו מבחין בין גבר לאישה"
סיימה בחיוך ציני, בזווית הפה.

"ותגידי רגע" שאלתי אחרי שתיקה ארוכה. "יש מה לעשות עם זה? כי אני מכירה אותך כמה שנים ואף פעם לא שמתי לב ש" התפתלתי בכיסא "את יודעת, את נראית ממש טוב." הרגשתי איך זעה קרה מתפשטת לי בידיים

"נו, מה." היא לגמה בחיוך "זה בגלל שיש לי מודעות. איך שהתחלתי להבחין בדילול או בקרחת קטננטנה פה ושם, ישר טיפלתי. טוב מאוד שזה עלה כאן." היא הניחה את הכוס בהחלטיות "מוזר שאף פעם לא דיברנו על זה. למרות שאם הייתי רואה את מני, ישר הייתי אומרת לך, אני לא כזו ששומרת דברים מוצלחים לעצמי. "

"לא, זה לא כזה בולט." מיהרתי להגן על החצי השני. "אני בקושי רואה."
"את בקושי רואה כי את רואה אותו כל הזמן, אבל מי שלא ראה אותו כמה חודשים בטוח שם לב. חוץ מזה, אם הוא דיבר איתך על זה, זה אומר שזה מפריע לו ותחושה אישית זה הכי חשוב. מני, אם אני זוכרת נכון הוא לא דברן כזה, בטח לא בנושאים כאלה."

"נכון." מיהרתי להסכים "מריצה בראש מתי בפעם האחרונה הוא התעניין במראה שלו או רכש לעצמו איזה פריט אופנתי.

"אבל בכל זאת." ניסיתי לצנן מעט "הוא לא אחד כזה שיעשה עכשיו השתלת שיער או ישים פאה. זה יהיה לו לא טבעי."

"מי מדבר בכלל על פאה" היא פערה את פיה כאילו אמרתי לה עכשיו ללכת עם קרפדה על הראש.
"היום יש דברים הרבה יותר טובים, טבעי לגמרי ,מהזקיק של השערה שלו. על Hairegen classic שמעת?

"על מה? עכשיו הגיע תורי להראות מופתעת.

" Hairegen classic" היא הגתה את צמד המילים יותר לאט. "תקשיבי זה הציל אותי ועוד כמה שאני מכירה. בגדול המכשיר מעודד את הגוף לצמיח מחדש שיער ולשפר את מצב השיערה. הוא עובד בכמה מישורים ביוכמי, חשמלי ומכאני."

"נשמע קצת מסובך. לא נראה לי שמני פנוי עכשיו לטיפולים מורכבים. "

"ואני נראית לך אחת שיש לה זמן ? " ראיתי על פניה שהיא באמת נעלבה "מדובר במכשיר שאת משתמשת בו בבית, בזמן שנוח לך, את מבינה איזה מדהים זה שאת מצליחה לטפל בשיער דליל או בהתקרחות בלי להיות תלויה באף אחד?, בלי תופעות לוואי, ממוקדת נטו בחלק שבאמת מפריע לך. מדובר בפנט שפותח על ידי פרופ דב אינגמן ומבוסס על מחקרים רפואיים בתחום הדרמטולוגיה.

"לא יודעת" אותתי למלצר בעיניים "את מכירה את מני, הוא אדם נורא הגיוני. כל דבר הוא צריך להבין איך הוא עובד, מה ההגיון מאחוריו אחרת זה לא הולך.

"את צודקת. גם אני לא קפצתי לשום דבר בקלות ראש ויכולה לדבר רק מתוך ניסיון שלי ושל אחרים. כשחיפשתי פתרון וראיתי מי עומד מאחורי הפיתוח והמחקר, ידעתי שזה משהו רציני.

אחר כך קיבלתי הסבר כל כך מפורט והגיוני שאני כבר מדקלמת כאילו אני אשת מכירות" החיוך שלה התרחב "אבל את יודעת שהסבירו לי, פתאום אמרתי,וואלה, זה עושה שכל וכל כך הגיוני."

"זה בסדר" מיהרתי להרגיע אותה ולהתרווח בכסא, מקווה שהמלצר לא ימהר עם החשבון. "אם יש משהו שיכול לעזור למני, אני ממש אשמח לשמוע יותר. מה שמציק לו, מציק לי. איך אמרת שזה עובד ? "

"בגדול, המכשיר הזה משפיע על הגורמים העיקריים להתקרחות ומעורר את זקיק השערה, בכמה פעולות בו זמנית. תחשבי על כמה מנגנוני טיפול שעובדים יחד,  לנטרל את ניוון זקיקי השיער ולשפר את תנאי המחייה של השערה. "

"נשמע מאוד מדעי."

"בטח שזה מדעי. זה מדעי, מגובה ומוכח, נראה לך שהייתי מסכנת את הראש שלי" בלי משים ידה נשלחה אל הקוקו, מלטפת אותו.  "אני אומרת לך, לכי עם בני לפגישת אבחון, זה ישנה לכם את החיים. מה יש כבר להפסיד. "

"כן, כן" הנהנתי בהסכמה, מתכננת כבר איך אשב בערב על האינטרנט ואלמד יותר אודות Hairegen classic ואיך מני יהיה כל כך מופתע.

"את יודעת מה הכי שכנע אותי?" היא ממש כבר עמדה ללכת
"הגעתי לבדיקת אבחון, ללא עלות ושמעתי את אחד הנציגים מסביר לאדם קירח, שבשלב הזה לצערם אין מה לעשות וזקיקי השיער שלו מנוונים לחלוטין. הכנות הזו, שלא מוכרים לאנשים סתם חלומות ועוזרים איפה שבאמת אפשר, זה ממש קנה אותי."

"יפה מצדם" מלמלתי, מנסה לדמיין בעיני רוחי כמה חמורה הקרחת הזו שהופיע למני על הראש והאם אפשר עוד להציל אותה.

מה שבטוח, את פגישת הייעוץ הזו אני לא אדחה הרבה זמן.

סוף סוף מצאתי פתרון לטיפול בהתקרחות

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by עורך ראשי

הלוואות- כמה הקיץ הזה הולך לעלות לכם

הבנתי את החחש האמיתי שלי מהשקעות וזה גרם לי להמנע

אותי לא יתפסו לא מוכן בפעם השנייה, להשקעה הבאה עשיתי שיעורי בית