in

מערכת בית חכם- העוזרת האישית שלך

על ההבדלים בין נשים לגברים כבר נכתבו מיליארד בדיחות והושמעו לפחות מיליון תובנות. אחת מהן, די נכונה כנראה, מדברת על היכולת המובנית של נשים לעשות המון דברים בו זמנית, בעוד שחלק מבני המין החזק עלולים להסתבך קצת בתפעול שתי משימות במקביל. לא ברור אם זה כישרון נשי מולד או כזה שמתפתח דווקא עם האימהות והצרכים שנלווים אליה, אבל נדמה שמולטי־טאסקינג היא באמת תכונה שמזוהה יותר עם נשים. מצד שני, גם אלו מביניכן שמצליחות להתנהל כמו תמנון עם 8 ידיים, והתברכו בחלוקת קשב של פקח טיסה בכיר, יכולות להיעזר לפעמים בקצת תמיכה מחברים. ליתר דיוק, מחברה אחת טובה, זאת שעונה לשם Tahoma מבית Somfy.

 

סגנית ראשונה

אוקיי, תראו, האמת היא שהיתרונות של מערכת הבית החכם של סומפי ברורים לכל מי שאי פעם נתקל באחת כזאת, אבל כשעוברים עליהם אחד אחרי השני, קל יותר להבין למה דווקא נשים בכלל, ואמהות בפרט, מתחברות אליה כל כך.  אחרי הכל, אנחנו מדברים כאן על מערכת שמהווה מעין סגנית ראשונה עבור אם הבית. ממש עוזרת אישית. אחת כזאת שגם תדע לפתוח עבורך את דלת הכניסה לבית כשאת מגיעה עמוסת קניות מהסופר, גם תעזור לך לפתוח בבוקר את כל האורות, הווילונות והתריסים שאת צריכה בשביל להתניע עוד יום, וגם תכבה עבורך את הדוד ששכחת לכבות, כי יש גבול גם למה שאת מסוגלת לזכור בעצמך. כמובן שכל התפעול של המערכת ניתן לשליטה מרחוק — מהסמארטפון, הטאבלט או כל מחשב אחר — אם במקרה תרצי לשנות משהו בתרחישים המפורטים שקבעת מראש.

אבל זה לא רק העניין של הנוחות ואיכות החיים, או התדמית הקולית שכל העניין הדיגיטלי הזה תסדר לך אצל הילדים. זה גם שהמערכת הזאת היא בדיוק מה שאת צריכה כדי להשיג את המטרה הכי חשובה לך בבית — השקט הנפשי.  ככה זה כשכל מצלמות האבטחה בבית מסונכרנות מראש עם המערכת, שיודעת לשלוח לטלפון הנייד שלך תמונת LIVE של הנעשה בבית בהיעדרך. רוצה לוודא שהבייביסיטר באמת מקפידה על שעות השינה של יורשי העצר שלך? מעוניינת לראות בעצמך איך מתנהלת המטפלת שהשארת בבית עם הורה קשיש? בלחיצת כפתור אחת תוכלי לקבל את זריקת ההרגעה הזאת ישירות לסלולרי שלך. מעבר לכך, בזכות חיישני התנועה או הנפח שבבית, המערכת גם תדע אם חלילה נכנס הביתה מישהו שלא אמור להיות שם, ואפילו למנוע אירועי שריפה הנגרמים מקצר חשמלי באמצעות השבתה של המנגנון המרכזי.

 

אה כן, ויש גם את סוגיית החיסכון. במקום לחזור בערב הביתה ולגלות שוב ששאר בני המשפחה חושבים שחשמל זה בחינם, עם מערכת Tahoma תוכלי לכבות אחריהם גם מרחוק, או פשוט להתאים את הטמפרטורה בבית למה שצריך באמת, ולא למה שנקבע מאז שהתקינו אצלכם את המזגן.

ואם כבר כסף, זה כנראה המקום להבהיר שמערכת הבית החכם של Somfy נמכרת היום במחירים שווים לכל נפש, ואף יודעת להתחבר לכל מערכת קיימת בלי לבצע התאמות ושינויים שידרשו ממך לקדוח חצי בית. אם פעם מערכת כזאת היתה נחלתם הכמעט בלעדית של פלח מאוד ספציפי באוכלוסייה, עכשיו תוכלי גם את ליהנות ממוצר מתקדם שמגיע עם כל האמינות ואיכות השירות של חברה בינלאומית גדולה.

עכשיו תוכלי לשדרג משמעותית את איכות החיים — כמו גם תחושת הביטחון והחיסכון באנרגיה — של המשפחה שלך, והכל במחיר משתלם במיוחד. והכי חשוב, את לא באמת צריכה לדאוג, עם כל הכבוד ל־Tahoma, את עדיין תהיי מנהלת המשימות הבכירה של הבית.

נמאס לך לכבות אורות בכל הבית? בואי לשמוע על מערכת הבית החכם של סומפי

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by Ariel

הצד היפה של הפסיכומטר

מעכשיו גם לשומרי השבת יהיו חיים קלים יותר