in

אוהב קפה איטלקי משובח? תכיר את Italiano Latte ותתרגל לסטנדרטים גבוהים גם בבית

 

תראו, אנחנו לא נתווכח על זה שלפעמים קשה לנצח את התחושה של  לחנות את רכב השטח שלך על איזה ג'בל באמצע שום מקום, להוציא מאחורה את הגזיה, הפינג'ן והשקית עם הגרגרים החומים שקנית באיזה גומחה סודית בשוק, ולבדוק מה יקרה קודם: תהיה לך כוס קפה שחור ביד או שקט מדהים בתוך האוזניים. לא נתווכח, אבל גם נבהיר שלפעמים כל מה שהבנאדם צריך זה מנה מהירה ויעילה של קפה איכותי ומקצועי, מבלי להיכנס להפקות ענק, ומבלי לשרוף זמן מיותר.

זה בדיוק מה שהנחה את המהנדסים של מכונות הקפה של מי עדן בבואם לתכנן מכונות קפה מקצועיות שמותאמות לקפסולות קפה לוואצה. הראשונה – אתם יכולים לקרוא לה Italiano Espresso – היא מכונה קומפקטית, חסכונית ויעילה לשימוש (מה שלא מפריע לה להיות גם מעוצבת ואלגנטית), שתסגור לכם לחלוטין את הפינה של אספרסו איטלקי משובח בנגיעה אחת. למעשה, עם המכונה הזאת תצטרכו רק להחליט מראש אם בא לכם עכשיו אספרסו קצר או ארוך, ואז ללחוץ על הכפתור המתאים.

אחותה הגדולה, שעונה לשם Italiano Latte, כבר יודעת להכין את כל סוגי הקפה. גם כאן לחיצה אחת סוגרת לכם את כל הקטע של "ההכנה", אבל עכשיו חוץ מאספרסו קצר או ארוך תוכלו להתפנק גם עם קפוצ'ינו, או סתם להקציף חלב. ההקצפה, אגב, נעשית בתוך מיכל נשלף, מה שאומר שתוכלו להעביר אותו בקלות מהמקרר למכונה לפי הצורך.

כשמתנסים בהכנת קפה עם המכונות האלה, די מדהים לחשוב שעד לפני כמה שנים, הדרך היחידה לקבל קפה מקצועי ואיכותי היתה לגשת לבית הקפה הסמוך למקום מגוריך, ולקוות ממש חזק שלא תיפול על איזה בריסטה מתלמד. פתאום כל מה שצריך למלא קצת מים במיכל הייעודי, לטעון פנימה את הקפסולה, ללחוץ על כפתור או שניים ולחכות כמה שניות. אפילו האפשרות להכין לעצמך קפוצ'ינו אמיתי ומרשים, כבר לא דורשת ממך להשאיר אחריך מטבח שנראה כאילו עבר בו צונאמי קטן.

אז כן, תוך כמה שנים מעטות, הפכה ישראל למעצמה קטנה בכל מה שקשור להכנת אספרסו ביתי, והצבה של מכונת קפה על השיש במטבח נהייתה כמעט לטרנד הכרחי. אבל אחרי שהתפזר העשן (מכל המכונות הלא מספיק איכותיות שחלק מהציבור התפתה לרכוש),התברר שגם כאן, יש אלה שסתם ניסו לרכב על ההצלחה, ויש את אלה שההצלחה היא שמם האמצעי.

מגיע גם לך קפה איכותי במחיר שפוי 

קחו למשל את חברת לוואצה. גם אם אתם יותר אנשים של תה, סביר להניח שאתם כבר יודעים שענקית הקפה האיטלקי מטורינו, היא כבר סוג של תו תקן לקפה איכותי ומקצועי. ככה זה כשאתה בביזנס הזה כבר יותר מ-120 שנה. אבל כשמדובר על הכנת קפה ביתי, מה שחשוב יותר מההיסטוריה זה שהמכונות שיפיקו אותו יהיו דווקא בחוד החנית הטכנולוגית, ויהוו פתרון עבור הצרכנים שרוצים לשתות קפה עכשיו, ב-2017.

אז מה, יכול להיות שזה עד כדי כך פשוט ליהנות מקפה איטלקי איכותי אצלך בבית? בגדול, ממש כן. בקטן, עם הקטע של העוגייה הקטנה בצד תצטרכו כבר להסתדר לבד.

רוצים לשמוע עוד על מכונות הקפה האיטלקי מבית LAVAZZA ?

מה את/ה חושב/ת?

0 נקודות
Upvote Downvote

Written by Ariel

לא צריך טובות

6 הוצאות מפתיעות שזוגות מתחתנים שוכחים (ואיך להתגבר עליהן)